Ekskluzywne wesele – jak je zorganizować?

Wesele to jedno z takich wydarzeń, które na zawsze pozostaje w pamięci, zwłaszcza jej głównych bohaterów czyli Pary Młodej. Czasem jest tak, że chcemy, aby było ono nie tylko perfekcyjnie zorganizowane, ale miało charakter ekskluzywnej, niepowtarzalnej imprezy.

Aby zorganizować , należy spełnić co najmniej kilka warunków. Jednym z najważniejszych elementów budujących ekskluzywność imprezy jest miejsce, w którym ta ma się odbyć. Na polskiej mapie lokali, które spełniają warunki ekskluzywności, jest sporo lokalizacji, którymi warto się zainteresować.

Jeśli interesuje nas styl klasyczny, a zabawa ma w jakiś sposób nawiązywać do tradycji lub historii – warto poszukać historycznych pałacyków lub dworków – z XVIII, czy XIX wieku, mające prawdziwy klimat i ducha historii. W internecie z łatwością znajdziemy sporo takich ofert. Dodatkowo z reguły takie pałacyki i dworki są usytuowane w pięknych, malowniczych małych miejscowościach, a to także buduje ekskluzywność imprezy.

Jeśli z kolei stawiamy na nowoczesność – rozejrzyjmy się za centrami konferencyjno-biznesowymi, zlokalizowanymi np. pod Warszawą, Krakowem czy innymi dużymi miastami. Niech nas nie zwiedzie nazwa „konferencyjno-biznesowe”. Takie centra świetnie nadają się do organizacji wesel na najwyższym poziomie, ponieważ są doskonale wyposażone i wykończone w świetnym, nowoczesnym stylu.

Poza lokalami, ekskluzywność wesel tworzą odpowiednie dodatki. Wśród ważnych dodatków jest np. obecność wysokiej klasy zespołu z muzyką jazzową lub klasyczną. Rolą takich grup artystycznych jest tworzenie ekskluzywnego klimatu całego przedsięwzięcia. Taki zespół składa się z zawodowych, wysokiej klasy wykształconych artystów, których muzyka jest świetnym wstępem do imprezy – np. w czasie, gdy goście wchodzą do lokalu, muzyka jazzowa jest także doskonałym przerywnikiem podczas przerw w zabawie, w czasie uroczystej kolacji, składania życzeń itp. Muzyka jest oczywiście najwyższej jakości, grana na żywo, a artyści ubrani wyjątkowo elegancko, reprezentując najwyższą kulturę.

Zaproszenie takiego zespołu jest całkowicie bezpieczne z punktu widzenia dopasowania jego obecności do kształtu i stylu wesela, ponieważ jazzowy lub klasyczny zespół pasuje do każdej imprezy.

Koszt występu 4 artystów z jazzową muzyką na żywo w kilku (od 3 do 5) blokach czasowych trwających z reguły od 20 do 40 minut to koszt od 4000 zł. Nie jest to cena wygórowana, a efekt wyśmienity. Warto taką grupę zaprosić.

Warto także zaufać muzykom, którzy bardzo dobrze wyczuwają klimat zabawy i wiedzą jak długo należy grać i w którym momencie zrobić przerwę.

My polecamy Jazzowy Zespół Muzyczny, ponieważ jest doświadczony i przez nas sprawdzony. Na weselach występuje od wielu lat i po prostu się sprawdza.

Wśród ekskluzywnych dodatków są także wybrane pokazy artystyczne. Zapraszajmy jednak artystów w sposób przemyślany tak, aby występ pasował do stylu imprezy oraz do oczekiwań weselnych gości.

Wkrótce następna porcja informacji o ekskluzywnym weselu.

Jedna odpowiedź do: Ekskluzywne wesele – jak je zorganizować?

  1. Adrian napisał(a):

    Tylko kogo na to stać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado