Gdzie szukać dobrego zespołu na wesele

Dziś trochę o zespołach weselnych. Postaramy się podpowiedzieć Państwu gdzie i jak najlepiej szukać dobrej orkiestry weselnej.

to jeden z najważniejszych elementów całej imprezy weselnej. Z zabawy w nie najlepszym miejscu może on zrobić wspaniałą, niezapomnianą imprezę, którą wszyscy będą pamiętali przez lata, ale również może zepsuć najlepiej nawet przygotowane, ekskluzywny weselny bal. Warto zatem dobrze zastanowić się podejmując ostateczną decyzję i podpisując umowę.

Daleko czy blisko

Pierwsze kroki w celu znalezienia zespołu weselnego prowadzą nas na rynek regionalny. Poszukiwania zaczynamy od zespołów grających w naszym mieście lub w okolicy. To dobry pomysł i warto tak zacząć. Dzięki temu mamy wówczas blisko na ewentualne spotkanie i podpisanie umowy. W regionach jest masa zespołów weselnych. Niestety przeważają kapele jednosezonowe, którym zależy na szybkim zarobku i których żywot trwa bardzo krótko, ponieważ jakość ich usług jest bardzo słaba a to powoduje, że nie cieszą się zainteresowaniem klientów.

My polecamy zespołu z różnych regionów. Zespoły weselne z pomorskiego, zespoły z kujawsko-pomorskiego, zespoły weselne mazowieckie, zespół weselny podlaskie, mamy także kapelę muzyczną z Kaszub.

Cena dobrego zespołu waha się w granicach około 3-4 tys. Za taką cenę mamy w pełni profesjonalny i doświadczony zespół muzyczny, który nie powinien zawieść.

Nie oznacza to jednak, że na własne wesele nie warto zaprosić zespołu z innego województwa. Otóż warto. Zwłaszcza, jeśli zależy nam na konkretnym zespole lub szczególnego typu usługach (np. występ w obcym języku). Wówczas do ceny występu będziemy musieli doliczyć koszt dojazdu orkiestry oraz ewentualny nocleg. Średnio całkowity koszt występu przyjezdnego zespołu nie powinien przekroczyć 4-5 tys.

Nie jest to jak widać duża różnica cenowa i jeśli mamy upatrzony zespół działających w innym regionie naprawdę warto go zamówić. Dobre zespołu mają własny transport i dojeżdżają do każdego miejsca w Polsce. Są i takie, które grają za granicą.

Portal informacyjny

Sporo informacji o zespołach weselnych można znaleźć na portalach tematycznych związanych ze ślubami i weselami. Szczególnie polecamy fora internetowe. Niestety zdarza się (i to niestety coraz częściej), że informacje umieszczane na forach są sponsorowane przez zespoły muzyczne, a administratorzy takich forów celowo promują tylko wybrane kapele. Do informacji z forów internetowych podchodźmy z dystansem.

Oczywiście są i obiektywne strony informacyjne dotyczące wesel, którym zależy przede wszystkim na zadowoleniu weselników i które polecają tylko wypróbowane i sprawdzone usługi weselne.

Podpytajmy znajomych

Doskonałym źródłem informacji o zespołach weselnych są osoby, które dany zespół znają, które widziały zespół w akcji. Nasza redakcja regularnie otrzymuje informacje o zespołach, które promujemy. Ludzie chętnie dzielą się wrażeniami z imprez. Warto zaufać opiniom tych, którzy w zabawie uczestniczyli. Warto zwracać także uwagę na referencje zespołu.

Młody czy doświadczony

Zdecydowanie polecamy zespołu doświadczone. Orkiestry z wieloletnim stażem to w zasadzie gwarancja sukcesu. Jeśli grają od lat oznacza to, że nie zawiedli. Jeśli utrzymali się na rynku to znak, że dbają o klienta, a ci są z niech zadowoleni. W przeciwnym razie zła opinia bardzo szybko wyeliminowałaby ich z grona liczących się orkiestr.

Dobry staż to minimum 10 lat w branży weselnej. Jeśli zespół gra ponad 20 – możemy go zamawiać praktycznie bez zastanowienia.

Podsumowując

Przy doborze zespołu warto zaufać doświadczeniu. Im zespół bardziej doświadczony tym lepiej. Warto także słuchać tych, którzy daną orkiestrę już widzieli w akcji. Nie bójmy się zapraszać grupy muzyczne spoza regiony, w którym mieszkamy. Dobre kapele dojeżdżają w dowolne miejsce w kraju, a koszt takiej wizyty wcale nie jest o wiele większy.

Polecane przez nas zespoły weselne

Orkiestry weselne polecane przez nas są doświadczone i sprawdzone. Posiadają dziesiątki a nawet setki pozytywnych sprawdzonych i potwierdzonych przez klientów opinii. Warto przyjrzeć się tym grupom muzycznym. Promujemy tylko profesjonalne i naprawdę dobre zespołu muzyczne.

Zobacz polecane zespoły: ZESPOŁY WESELNE

3 odpowiedzi do: Gdzie szukać dobrego zespołu na wesele

  1. Monika napisał(a):

    Dostałam od znajomych wskazówkę by sprawdzić Zespół Holiday.Opłaciło się. Goście świetnie się bawili, a zespół z chęcią przyjmował zamówienia na ulubione piosenki. Polecam każdemu, kto szuka kogoś sprawdzonego i fajnego

  2. Marta napisał(a):

    Również polecam, grali na moim weselu. Było bardzo fajnie, wszyscy goście byli zadowoleni

  3. Mariola napisał(a):

    Sunny Band dojechali do nas z Opolskiego (jesteśmy z Poznania) gorąco polecam ten zespół goście byli mega zadowoleni wesele fajnie poprowadzone super muzyka i zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado