Zespół Weselny Gdańsk

Weselny zespół muzyczny z Gdańska. Województwo pomorskie.

Jesteśmy doświadczonym, w pełni profesjonalnym zespołem muzycznym specjalizującym się w muzycznej obsłudze imprez weselnych.

30 lat doświadczenia na weselach
Nasze doświadczenie wynika z przeszło 30-letniej kariery muzycznej zarówno na scenach, jak i różnego rodzaju imprezach rozrywkowych z przewagę imprez weselnych i biesiadnych.

Wokalistka i wokalista
Standardowy skład zespołu to 3 osoby. Do dyspozycji mamy zarówno wokalistkę jak i wokalistę. W zależności od zapotrzebowania proponujemy głos męski lub damski.

Prowadzenie wesela, zabawy, konkursy, humor
Instrumenty jakimi dysponujemy to: gitara elektryczna, gitara basowa oraz instrumenty klawiszowe. Do tego oczywiście wokal i prowadzenie imprezy przez doświadczonego wodzireja, który jest członkiem naszej grupy. Zestaw zabaw, konkursów i konkurencji weselnych ustalamy indywidualnie.

Nieśmiertelne przeboje. Przeboje polskie i zagraniczne
W naszym repertuarze znajduje się muzyka rozrywkowa z całego świata. Ze szczególną radością na weselach gramy jednak polskie nieśmiertelne przeboje biesiadne takie jak: Jedzie pociąg z daleka, Zakochani są wśród nas czy Nie płacz Ewka.

Nagłaśniamy, oświetlamy, dojeżdżamy
Każda impreza na której występujemy, a rocznie gramy średnio około 50 wesel, jest przygotowana bardzo starannie z uwzględnieniem wszystkich pomysłów Pary Młodej, a co najważniejsze zawsze zapewniamy doskonałą zabawę. Dysponujemy własnym transportem oraz najnowocześniejszym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym co gwarantuje najwyższą jakość naszych występów.

Po 30 latach grania doskonale wiemy w jaki sposób dobrze zabawić gości weselnych.

. Doświadczenie, niezawodność, niskie ceny, wolne terminy.

Posłuchaj jak gramy:

Piosenka w języku niemieckim:

Prowadzimy całe wesela także w języku niemieckim.

Warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Więcej informacji o zespole: Zespół Weselny Gdańsk

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado