Zespół weselny z językiem niemieckim

„Poszukujemy zespołu weselnego na imprezę polsko-niemiecką. Wesele odbędzie się w Polsce, ale sporo gości to będą Niemcy. Zależy nam na zespole, z dobrą znajomością języka niemieckiego”. To fragment zapytania, jakie otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki.

Tego typu i podobnych pytań otrzymujemy coraz więcej.

Polski zespół na imprezę niemiecką – opłaca się

Zespołem weselnym z językiem niemieckim najczęściej zainteresowani są Polacy, którzy wyjechali do Niemiec w celach zarobkowych, ale rodzinę i znajomych mają w kraju. To zrozumiałe, że imprezę weselną chcą zorganizować w Polsce.

Trudno także pominąć istotny aspekt finansowy. Otóż organizacja imprezy weselnej w Polsce finansowo zdecydowanie bardziej się opłaca. Wynika to choćby z przelicznika euro na złotówki. Np. wynajęcie niemieckiej kapeli muzycznej to koszt około 3 tys. euro co jest równoważne kwocie ponad 12 tys. zł. W Polsce dobry zespół muzyczny ze znajomością niemieckiego jest w stanie wystąpić nawet za 3 tys. zł. Co jest (nietrudno policzyć) kwotą czterokrotnie niższą. Opłaca się bardzo!

Podobne oszczędności można poczynić w przypadku wynajęcia lokalu na wesele i wszystkich innych kosztów z weselem związanych.

Jest zespół z językiem niemieckim

Problem jednak w tym, aby polski zespół, którego członkowie dobrze posługują się językiem niemieckim, znaleźć. To już nie takie proste, bo takich grup jest po prostu bardzo mało.

W województwie pomorskim znaleźliśmy jeden zespół z potwierdzoną referencjami karierą w Niemczech. Grali przez lata za naszą zachodnią granicą, dziś występują w Polsce. Grają głównie na terenie województwa pomorskiego, ale przyjmują także zaproszenia z innych województw zwłaszcza, że zespoły o podobnych umiejętnościach są poszukiwane w całym kraju.

Znaleziony przez nas zespół to 3-osobowa grupa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Mają bardzo dobry, nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, lider zespołu doskonale zna język niemiecki, co istotne, zna także niemiecką kulturę, przyśpiewki, zwyczaje, co podczas imprezy jest bardzo istotne.

Polecamy materiały informacyjne: galeria zdjęć zespołu, nagrania muzyczne, film w imprezy weselnej.

Grupa na swojej stronie internetowej prezentuje również nagrania wybranych, niemieckich piosenek.

Zespół dysponuje dziesiątkami bardzo pozytywnych referencji weselnych. Gra także na imprezach rozrywkowych typu urodziny, rocznice, imprezy tematyczne czy integracyjne.

Warto zapoznać się z ofertą orkiestry

Wszystkich poszukujących dobrego i sprawdzonego zespołu weselnego z językiem niemieckim, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Grupy Weselnej.

Strona internetowa zespołu: Zespół weselny z językiem niemieckim.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado